HOME > Magazyn RC AUTA

"RC AUTA" - pierwszy w Polsce magazyn o samochodach zdalnie sterowanych.

RC AUTA, nr 1/2016      
Numer 1(1) KWIECIEŃ 2016 [PDF]      

Komentarz do artykułu

TLR napisał(a) dnia: 2016-04-19

To pierwszy numer, który ma pokazać kierunek naszego pomysłu: prezentacje modeli, testy, tuning, porady, wywiady, ciekawostki- na wzór magazynów motoryzacyjnych, nie pism modelarskich. Jest o rajdach, ale i o rallycrossie czy off-roadzie. Stworzony został przez toruńskich modelarzy, stąd w pierwszym numerze głównie piszemy o naszych imprezach - magazyn pełni teraz równiez rolę "ulotki" promującej naszą pasją. Idąc w Polskę chcemy pisać o wszystkim - już zgłosili się chętni do pisania o drifcie czy trialu. Zbieramy teraz uwagi i pomysły, by stworzyć ciekawy magazyn dla wszystkich miłośników samochodów RC. Później podliczymy koszty i zobaczymy co wyjdzie :) Kontakt z nami: rc@rc.torun.pl, osoba redagująca Michał Jasiński 697 115 540.

RC-ROLO napisał(a) dnia: 2016-04-19

Szkoda że głównie o rc-rajdach, które mimo wszystko są niszowymi imprezami... Proszę osobę która się zajmuje tą gazetą o kontakt, mysle ze moge pomóc.

Najbliższe zawody modeli RC NAJBLIŻSZE ZAWODY

Czekamy na nowy Kalendarz 2018!

 MAGAZYN "RC AUTA"
Magazyn samochodowych modeli RC

WSPIERAJĄ NAS

Toruński Klub MotorowyAngraw - trofea, reklamaMOSiRMiasto ToruńArena ToruńMotoParkVerva 4 FansWRC magazyn rajdowyTechnus Centrum Metalowo-Techniczne Galeria GrębocinModelmaniaToyota BednarscyAdamer meble zabudowy  Rajdy24.plRadio GRA